Nasza oferta

 

Oferta firmy remontowo-budowlanej Alphabud 

 

Nasza oferta obejmuje kompleksowe wykonanie prac wykończeniowych na terenie Koszalina i okolic. Charakter oferowanych przez firmę remontowo- budowlaną AlphaBud skupia się wokół remontów mieszkań, domów, biur, a także adaptacji pomieszczeń na lokale usługowe i biurowe. Świadczone przez naszą firmę usługi zawierają szeroką gamę prac remontowo- budowlanych przy wykorzystaniu materiałów o najwyższej jakości przez wykwalifikowanych, rzetelnych i skrupulatnych specjalistów.

 

 Materiały z jakimi pracujemy,to materiały jakościowo dobre lub bardzo dobre.

Najlepszy stosunek jakości do ceny jest wspólnym mianownikiem produktów firmy ATLAS. Kleje, zaprawy, gładzie, tynki, fugi i wiele innych produktów tej marki stosujemy przy każdej realizacji – to nam się sprawdza. Podobnie systemy firmy Knauf - sprawdzają nam się doskonale. Na delikatnie zmodyfikowanych systemach Knauf wznosimy ścianki GK czy montujemy sufity podwieszane. Rozwiązania firmy Rigips ułatwiają nam prace przy adaptacji poddasza oraz dostarczają materiały i systemy ogniochronne. 

Producenci materiałów budowlanych

 

"Tam gdzie to możliwe wykorzystujemy systemy i materiały opracowane przez wiodących producentów daje nam to pewnego rodzaju gwarancje. Pewne i sprawdzone rozwiązania optymalizują prace, eliminują błędy i nie pozostawiają miejsca na improwizacje"

 

 

 

Naszą prace wykonujemy starannie i uczciwie. Posiadamy doświadczenie i umiejętności wypracowane przez kilka lat w branży. Zapraszamy do współpracy.

Zapraszamy na:

Facebook: Serowarnia ŁapSERdak            Strona www: Serowarnia ŁapSERdak.pl

 

 • 540x405_graco-st-prostep-agregat-malarsk-29648517.jpg

  MALOWANIE NATRYSKOWE / MALOWANIE TRADYCYJNE ŚCIAN

          Dzięki zastosowaniu stosunkowo nowej technologii malowania hydrodynamicznego jesteśmy w stanie maksymalnie skrócić czas wykonania prac malarskich oraz osiągnąć idealnie gładkie struktury zużywając przy tym mniej materiału.

         Najprościej mówiąc metoda natrysku hydrodynamicznego polega na sprężaniu farby (100-230 Bar) i wyrzuceniu jej pod wysokim ciśnieniem (w postaci drobinek) bezpośrednio na powierzchnie ściany, sufitu. Obecnie agregaty malarskie pozwalają wykonywać malowanie natryskowe za pomocą wszystkich rodzajów farb wewnętrznych i zewnętrznych. Dzięki zastosowaniu metody natrysku hydrodynamicznego jesteśmy w stanie pokryć farbą powierzchnie o skomplikowanych kształtach.

   Zapoznaj się z ofertą MALOWANIE NATRYSKOWE AlphaBud Koszalin
 • 1.jpg

  MONTAŻ SUFITÓW PODWIESZANYCH / MONTAŻ ŚCIANEK DZIAŁOWYCH

         Zastosowanie w realizacjach wykończeniowych sufitów podwieszanych umożliwia zamaskowanie nierówności, ukrycie instalacji i obniżenie pomieszczenia. Dzięki zastosowaniu płyt gipsowo-kartonowych mocowanych do konstrukcji z profilów stalowych możliwe jest nadanie niepowtarzalnego charakteru Twojemu mieszkaniu, a także zastosowanie coraz bardziej popularnego, energooszczędnego oświetlenia LED 

  Zapoznaj się z ofertą MONTAŻ SUFITÓW PODWIESZANYCH AlphaBud Koszalin
 • Sufit podwieszany kasetonowy koszalin - Alphabud.jpg

  SUFITY RASTROWE / SUFITY KASETONOWE PODWIESZANE

      Sufity systemowe rastrowe są alternatywą dla typowych sufitów podwieszanych wykonanych z płyt gips-karton. Sufity Rastrowe poza walorami estetycznymi pozwalają nam na swobodne ukrycie instalacji technicznych takich jak wentylacja, przewody elektryczne czy klimatyzacja. Dzięki otwartemu charakterowi (łatwy demontaż–łatwy dostęp) pozwalają w razie potrzeby dostać się do instalacji powyżej sufitu. Sufity podwieszane kasetonowe wykonane są z materiałów niepalnych, charakteryzują się również konstrukcji.

 • panele jeden 800x600.jpg

  UKŁADANIE PANELI PODŁOGOWYCH / UKŁADANIE PARKIETÓW

        Zastosowanie paneli podłogowych staje się obecnie najpopularniejszym sposobem wykończeń podłóg w różnego typu lokalach, zrówno usługowych, jak i mieszkalnych. Możliwość wyboru paneli spośród wielu wzorów i faktur, a także klas ścieralności i używalności daje szansę na dopasowanie produktu spełniającego wybogi najbardziej wybrednego klienta oraz idealnie dopełnią wystrój każdego pomieszczenia. Panele podłogowe można stosować zarówno w mieszkaniach, a dzięki zastosowaniu odpowiedniej klasy ścieralności również w miejscach bardziej narażonych na zniszczenie.

  Zapoznaj się z ofertą UKŁADANIE PANELI PODŁOGOWYCH AlphaBud Koszalin

   

 • a28.jpg

  GŁADZIE GIPSOWE KOSZALIN / TYNKI WEWNĘTRZNE

        Gładzie gipsowe są bardzo często stosowanym materiałem do dekoracyjnego wyrównywania powierzchni. Stosuje się je zarówno na ściany jak i sufity. Odpowiednio gruba warstwa gładzi gipsowej (2-3 mm) pozwala na wyrównanie chropowatej powierzchni tynków (cementowych, cementowo wapiennych). Dzięki zastosowaniu gładzi gipsowej struktura ściany staje się bardzo gładka i biała. 

   Zapoznaj się z ofertą PRACE MURARSKO-TYNKARSKIE AlphaBud Koszalin

   

 • Instalacje elektryczne - Alphabud.png

  INSTALACJE ELEKTRYCZNE / ELEKTRYK

         Wykonujemy kompletne instalacje elektryczne w remontowanych pomieszczeniach, instalacje elektryczne nowych domów oraz obiektów handlowych. Wykonujemy remonty jak i modernizacje instalacji elektrycznych w Koszalinie. Posiadamy sprzęt pomiarowy (MPI-520 SONEL WMPLMPI520) umożliwiający wykonanie wszystkich przewidzianych normą PN-EN 61557 (impedancja pętli zwarciowej, parametry wyłączników RCD, rezystancja izolacji, rezystancja uziemienia, ciągłość połączeń ochronnych i wyrównawczych) pomiarów instalacji elektrycznych.

 • podloga ceramic kdhfskdgf.jpg

  UKŁADANIE GLAZURY / UKŁADANIE GRESU

         Gres, terakota czy glazura są niezwykle uniwersalne przy tym eleganckie i łatwe w utrzymaniu czystości. Płytki na ścianach w kuchni i łazience tworzą wrażenie czystości. Gres w salonie czy sypialni dodaje elegancji, sprawia wrażenie luksusu i prestiżu. Płytki podłogowe i płytki ścienne w dużej mierze decydują o charakterze oraz funkcjonalności mieszkania. Często grają w nim główną rolę. Spotykane są zarówno te najprostsze, jednobarwne, jak i naśladujące najbardziej wyszukane i szlachetne materiały, płytki imitujące drewno, szkło czy cegłę.

  Zapoznaj się z ofertą UKŁADANIE GLAZURY, TERAKOTY, GRESU AlphaBud Koszalin
 • Poddasza- alphabud - przed natryskiem piany.jpg

  ADAPTACJA PODDASZA / OCIEPLENIE DACHU /PODDASZA

        Wykonujemy adaptacje poddasza w budynkach jednorodzinnych. Zabudowy nietypowe, obróbki okien połaciowych, sufity podwieszane, skosy i ścianki kolankowe. Stosujemy rozwiązania umożliwiające zminimalizować straty ciepła przy obróbkach okiennych i dociepleniach połaci.

  Zapewniamy rzetelne i dokładne ułożenie warstw wełny mineralnej, wykonujemy zabezpieczenia warstwy izolacyjnej przed wilgocią dobrej jakości folią paroizolacyjną. 

   

 • lazienka dkdf8832.jpg

  USŁUGI HYDRAULICZNE / HYDRAULIK KOSZALIN

        Prawidłowe wykonanie prac hydraulicznych wymaga posiadania szerokiej wiedzy w tym zakresie. Bez wiedzy i umiejętności wykonanie instalacji wodnej, centralnego ogrzewania czy kanalizacyjnej może wiązać się z późniejszymi awariami, przeciekami itp. A co za tym idzie z kosztownym remontem często nie tylko w naszym lokalu. Bardzo ważne jest aby usługi hydrauliczne wykonywał specjalista, hydraulik z odpowiednim doświadczeniem i sprzętem.

  Zapoznaj się z ofertą USŁUGI HYDRAULICZNE AlphaBud Koszalin
 • myjka-wysokocisnieniowa[1].jpg

  CZYSZCZENIE ELEWACJI / CZYSZCZENIE KOSTKI BRUKOWEJ KOSZALIN

        Stopień zabrudzenia obiektu zależy od miejsca usytuowania. Obiekty znajdujące się w pobliży ruchliwej ulicy, parkingu lub zakładu przemysłowego częściej wymagają czyszczenia elewacji. Rodzaj oraz faktura elewacji ma również znaczenie, gładkie powierzchnie są mniej podatne na zabrudzenia. Tynki o gruboziarnistej fakturze są bardziej narażone na zabrudzenia ,grzyby, glony

  Zapoznaj się z ofertą USŁUGI CZYSZCZENIA AlphaBud Koszalin
 • Remont sklepow - Alphabud.jpg

  REMONT SKLEPU/ ARANŻACJA OBIEKTÓW HANDLOWYCH

  w przygotowaniu...

 • REMONT RESTAURACJI - ALHABUD-.jpg

  REMONT RESTAURACJI / LOKALE GASTRONOMICZNE

  W PRZYGOTOWANIU...

 • polonezdabkipawilonwypoczynkowy_400.jpg

  REMONT OŚRODKÓW WYPOCZYNKOWYCH/ PENSJONATÓW

  W PRZYGOTOWANIU...